€11.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Kampioen in de crème-soep, Cup-a-Soup Champignon crème. In deze cup-a-soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen. Het is daarnaast geschikt voor vegetariërs. In de mooie displaydoos zitten 21 zakjes voor 175ml soep.
Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 313 kJ / 75 kcal |
| vetten | 3.6 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 2.1 g |
| koolhydraten | 8.9 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.1 g |
| eiwitten | 1.5 g |
| zout | 1.2 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, palmvet, croutons 13% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist, raapzaadolie), palmolie, antioxidant: rozemarijnextract), maltodextrine, zout, gistextract, glucosestroop, MELKWEI, champignonsapconcentraat 3,9%, ROOM 2,7%, aroma (bevat TARWE, GERST), MELKSUIKER, champignon 1,5%, TARWEBLOEM, MELKEIWITTEN, mineraalzout (kalium), BLADSELDERIJ, boleet 0,2%, nootmuskaat, peterseliewortel. Kan ei, mosterd bevatten.
Allergenen:
- Bevat: Gerst
- Bevat: Gluten
- Bevat: Melk
- Bevat: Selderij
- Bevat: Tarwe
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Soja
| Artikelnummer |
8554 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908975028 |








