€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Kenmerken:
- Vegetarisch

Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 208 kJ / 50 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | <0.1 g |
| koolhydraten | 9.5 g |
| koolhydraten wv. suikers | 5.3 g |
| voedingsvezels | 1.1 g |
| eiwitten | 1.9 g |
| zout | 1.2 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Allergenen:
- Bevat: Soja
- Bevat: Selderij
- Bevat: Gluten
- Bevat mogelijk: Moster
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Melk
| Artikelnummer |
8587 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908927768 |

