€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup champignon ham, een Cup-a-Soup soep met heerlijke ham en smaakvolle champignon. In deze Cup-a-Soup variant zitten geen smaakversterkers en kunstmatige kleurstoffen.
Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 293 kJ / 70 kcal |
| vetten | 3.3 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 1.8 g |
| koolhydraten | 9.1 g |
| koolhydraten wv. suikers | 0.8 g |
| eiwitten | 1.2 g |
| zout | 1.5 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, champignonpuree 15% (maltodextrine, champignonsapconcentraat¹), palmvet, croutons 11% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist, raapzaadolie), palmolie, antioxidant: E392), glucosestroop, gejodeerd zout, ham 2,3% (varkensvlees, palmolie, conserveermiddel: E250, zout, dextrose, stabilisator: E450, antioxidant (E307, E304)), suiker, spek 1,9% (varkensvlees, zout, stabilisator: E250, rook), gistextract, zout, MELKEIWITTEN, aroma, maltodextrine, knoflookpoeder¹, kruiden¹ (bieslook 0,3%, tijm), boleetpoeder¹ 0,2%, witte wijnextract. Kan ei, soja, selderij, mosterd bevatten. ¹ op duurzame wijze geteeld.
Allergenen:
- Bevat: Melk
- Bevat: Gluten
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Selderij
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
8557 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908927706 |

