€ 11,50 incl.btw
€10,55 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €11,27 |
| 7 - 99 | 4% | €11,04 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Kampioen in de crème-soep, Cup-a-Soup Champignon crème. In deze cup-a-soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen. Het is daarnaast geschikt voor vegetariërs.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 164 kJ / 39 kcal |
| vetten | 1.9 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 1.1 g |
| koolhydraten | 4.7 g |
| koolhydraten wv. suikers | 0.6 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 0.8 g |
| zout | 0.65 g |
| verpakking bevat | 24 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, palmvet, croutons 13% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist, raapzaadolie), palmolie, antioxidant: rozemarijnextract), maltodextrine, zout, gistextract, champignonsapconcentraat 4,1%, MELKSUIKER, MELKWEI, ROOMPOEDER 2,7%, glucosestroop, aroma (bevat GLUTEN, MELK en SOJA), MELKEIWITTEN, champignon 1,5%, TARWEBLOEM, kaliumchloride, BLADSELDERIJ, boleet 0,2%, nootmuskaat, peterseliewortel. Kan ei bevatten.
Allergenen:
- Bevat: soja
- Bevat: Selderij
- Bevat: Melk
- Bevat: Gluten
- Bevat mogelijk: Ei
| Artikelnummer |
63130 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908975073 |

