€11.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup drinkbouillon Tuinkruiden. In deze Cup-a-Soup variant zitten geen kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen. Het is daarnaast geschikt voor vegetariërs.
Kenmerken:
- Vegetarisch

Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 26 kJ / 6 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | <0.1 g |
| koolhydraten | 1 g |
| koolhydraten wv. suikers | <0.5 g |
| eiwitten | <0.5 g |
| zout | 1.4 g |
| verpakking bevat | 26 porties |
Ingrediënten: Gejodeerd zout, aardappelzetmeel, suiker, aroma (bevat SELDERIJ, TARWE, GERST), courgette 5,5%, rode paprika¹ 5,5%, smaakversterker E621, maltodextrine, palmvet, kruiden¹ 4,7% (peterselie, lavas, tuinkers, tijm, basilicum), prei¹ 1,5%, ui¹, zout, specerijen¹ (knoflook, peterseliewortel), GERSTEMOUTEXTRACT, gistextract. Kan ei, soja, melk, mosterd bevatten. ¹ op duurzame wijze geteeld.
Allergenen:
- Bevat: Gluten
- Bevat: Selderij
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Ei
| Artikelnummer |
8610 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
26 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908927065 |




