€11.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Een absolute aanrader is de Unox Cup-a-Soup drinkbouillon Kruidige Kip. In deze variant zitten namelijk geen smaakversterkers, geen kunstmatige kleurstoffen en geen conserveermiddelen. Daarmee is het een verantwoord tussendoortje. Daarnaast is de smaak ook heerlijk. Lekker kruidig met een heerlijke kippensmaak. De drinkbouillon van Cup-a-Soup verkopen wij per doos met daarin 26 zakjes. Een zakje bevat 175 ml.
Kenmerken:
- Vegetarisch

Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 49 kJ / 12 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.1 g |
| koolhydraten | 2.1 g |
| koolhydraten wv. suikers | 0.6 g |
| eiwitten | <0.5 g |
| zout | 1.5 g |
| verpakking bevat | 26 porties |
Ingrediënten: Gejodeerd zout, aardappelzetmeel, aroma (bevat SELDERIJ, EI), suiker, geroosterde ui¹ 7,6%, zout, glucosestroop, gistextract, palmvet, knoflook¹, kippenvlees 1,4% (kippenvlees, zout, antioxidant: rozemarijnextract), peterselie¹ 0,7%, nootmuskaat, geconcentreerd uiensap¹, kurkuma¹, zonnebloemolie. Kan gluten, melk, mosterd, soja bevatten. ¹ op duurzame wijze geteeld.
Allergenen:
- Bevat: Ei
- Bevat: Selderij
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Gluten
| Artikelnummer |
8611 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
26 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908927003 |




