€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Proef de liefde voor groente in Cup-a-Soup groente. In deze Cup-a-Soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.
Kenmerken:
- Vegetarisch

Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 251 kJ / 60 kcal |
| vetten | 1.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.7 g |
| koolhydraten | 10 g |
| koolhydraten wv. suikers | 3.9 g |
| eiwitten | 1.2 g |
| zout | 1.3 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, deegwaar 17% (harde TARWEGRIES, zout), gedroogde glucosestroop, groenten 16% (ui, wortel, erwt, KNOLSELDERIJ, prei, rode paprika), croutons 10% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist, raapzaadolie), palmolie, antioxidant: rozemarijnextract), zout, palmvet, suiker, aroma, gistextract, peterselie, kurkuma, peper, nootmuskaat. Kan melk, ei, mosterd bevatten.
Allergenen:
- Bevat: Selderij
- Bevat: Gluten
- Bevat: Tarwe
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
8562 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908967528 |




