€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup asperge, het hele jaar door lekker. In deze cup-a-soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.
Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 271 kJ / 65 kcal |
| vetten | 3 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 1.7 g |
| koolhydraten | 7.9 g |
| koolhydraten wv. suikers | 2.2 g |
| eiwitten | 1.3 g |
| zout | 1.1 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, palmvet, asperge¹ 9,6%, glucosestroop, zout, croutons 6,8% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist), palmvet, gisthydrolysaat, MELKSUIKER, zout, MELKWEI, specerijen (bevat MOSTERD), gistextract, KAAS (Emmental), ui, aroma, antioxidant: rozemarijnextract), suiker, gistextract, suikermaïs, MELKEIWITTEN, aroma, peterselie, bieslook.¹ op duurzame wijze geteeld. Kan ei, selderij bevatten.
Allergenen:
- Bevat: Gluten
- Bevat: Lactose
- Bevat: Melk
- Bevat: Mosterd
- Bevat: Selderij
- Bevat: Tarwe
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Soja
| Artikelnummer |
8576 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908932434 |

