€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup tomatensoep, met lekkere fris-zoete tomaten. In deze Cup-a-Soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen. Unox Cup-a-Soup tomaat is een hartig tussendoortje gemaakt van duurzaam geteelde tomaten. Ideaal om uit een dipje te komen. Cup-a-Soup maak je makkelijk en snel klaar: het enige dat je hoeft te doen is 175ml kokend water toevoegen, roeren en vervolgens genieten van een heerlijk soepje. Dus heb je een dipje? Neem dan Unox Cup-a-Soup tomaat. Je koopt Unox Cup-a-Soup tomaat voordelig bij online groothandel Compliment.nl. In de stijlvolle dispenserdoos zitten 21 zakjes van 175 gram wat gelijk staat aan 21 porties.
Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 254 kJ / 61 kcal |
| vetten | 0.9 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.3 g |
| koolhydraten | 11 g |
| koolhydraten wv. suikers | 5.4 g |
| Voedingsvezel | 1.3 g |
| eiwitten | 1.9 g |
| zout | 1.2 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Tomaat¹ 38%, aardappelzetmeel, suiker, croutons 11% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist, raapzaadolie), palmolie, antioxidant: rozemarijnextract), deegwaar 8% (harde TARWEGRIES, zout), zout, gistextract, palmvet, ui, specerijen (knoflook, peper, lavas), peterselie, geconcentreerd groentensap (SELDERIJ, wortel, prei, ui).Kan melk, ei, mosterd bevatten.¹ tomaten op duurzame wijze geteeld.
- Bevat: Gluten
- Bevat: Selderij
- Bevat: Tarwe
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
8574 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908977855 |








