€11.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, tomatenpoeder¹ 25%, suiker, gejodeerd zout, mineraalzout (kalium), maltodextrine, zout, gistextract, kruiden (daslook, tijm¹ 0,6%, oregano¹), stabilisator (guargom), glucosestroop, geroosterde uienpoeder¹, rode bietenpoeder (maltodextrine, rode bietensap, zout), aroma, specerijen (zwarte peper 0,8%, peterseliewortel¹, nootmuskaat), olijfolie verkregen bij de eerste persing. Kan gluten, ei, soja, melk, selderij, mosterd bevatten). ¹Op duurzame wijze geteeld.
Voedingswaarde
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 116 kJ / 28 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | <0.1 g |
| koolhydraten | 6 g |
| koolhydraten wv. suikers | 2 g |
| eiwitten | 0.6 g |
| zout | 1.1 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Allergenen:
- Bevat mogelijk: Selderij
- Bevat mogelijk: Gluten
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Soja
| Artikelnummer |
60253 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8710604790505 |




