Tony’s Chocolonely Reep Liefde Melk Roos Framboos (15×180 gr)
Merk: Tony's Chocolonely
Artikelnummer: 17571
€ 47,50 incl.btw
€43,58 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: suiker, volle melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, 3.89% roos fudge (suiker, glucosestroop, zonnebloemolie, invertsuikerstroop, natuurlijk roos aroma, emulgator (zonnebloemlecithine), zuurteregelaar (citroenzuur), glansmiddel (bijenwas), concentraat (vlierbes)), 1.94% gevriesdroogde framboos, emulgator (sojalecithine).
Allergenen: bevat melk, soja en mogelijk sporen van gluten, eieren, pinda en noten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2244 kJ (519 kcal) |
| Vet | 32 g |
| waarvan verzadigd | 18.9 g |
| Koolhydraten | 53.0 g |
| waarvan suikers | 51.8 g |
| Eiwitten | 7.4 g |
| Zout | 0.20 g |
| Artikelnummer |
17571 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8719956498541 |






