€45
€42,49
incl.btw
€38,98 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De reep waarmee de geschiedenis van Tony's Chocolonely ooit begon. Zacht romige melkchocolade in een rode wikkel? Inderdaad verwarrend, maar bewust gekozen. Het was de eerste reep van Tony's Chocolonely en met de alarmerende rode kleur wilden zij hun boodschap (werken aan 100% slaafvrije chocolade) onder de aandacht brengen. Deze wikkel is aan de voorkant bedrukt met een groot ´Je wordt bedankt´. Op de achterkant is een leeg veld waar je een persoonlijke boodschap op kan schrijven. De afmeting van een reep is 8cm x 16cm. Tony's Chocolonely reep melkchocolade koop je voordelig op Compliment.nl per doos met 15 repen van 180 gram. Ook de Tony's Chocolonely melkchocolade 15 x 180 gram en Tony´s Chocolonely melkchocolade 35x 50 gram koop je het voordeligst op Compliment.nl.
Jij wilt Tony's Chocolonely toch ook helpen in hun missie om alle chocolade 100% slaafvrij te maken? Bekijk alle verslavend lekkere smaken van Tony's Chocolonely op Compliment.nl
Ingrediënten: Suiker, volle MELKpoeder, cacaoboter, cacaomassa, emulgator: SOJAlecithine
Allergenen: Soja en Melk. Kan Pinda's, Eieren, Noten en Glutenbevattende Granen bevatten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2280 kJ (545 kcal) |
| Vet | 33.2 g |
| waarvan verzadigd | 20 g |
| Koolhydraten | 51.9 g |
| waarvan suikers | 50.7 g |
| Eiwitten | 7.7 g |
| Zout | 0.21 g |
| Artikelnummer |
17424 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8719956493065 |





