€ 21,00 incl.btw
€19,27 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Sportlife Focus
Heb je moeite om je aandacht erbij te houden? Sportlife boost focus mints zijn suikervrije mints met een frisse smaak. En om jou die extra focus te geven om door te gaan bevat het mintje ook vitamine B3 en B6. Deze zijn goed voor jouw concentratievermogen en leerprestaties. Tijdens examens, proefwerken, tentamens, op het werk, een vergadering of op school: met Sportlife boost focux mints houd jij de focus én een frisse adem. De mints zitten in een handig hersluitbaar blikje dat je overal mee naar toe neemt. Voordelig Sportlife boost focus mints kopen doe je bij online snoepgroothandel Compliment.nl. Je koopt Sportlife boost focus mints per 12 blikjes van 35 gram (50 mints per blikje). Ook verkrijgbaar in Sportlife gums!Ingrediënten: zoetstoffen (sorbitol, acesulfaam-K), menthol, pepermuntolie, nicotinamide, aroma, pyridoxinehydrochloride.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben. 2 mintjes bevatten 15% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid vitamine B3 en B6.
| Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 996 kJ/239 kcal |
| Vet | 0,5 g |
| Waarvan verzadigd vet | 0,5 g |
| Koolhydraten | 94 g |
| Waarvan suikers | 0 g |
| Waarvan polyolen | 94 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
| Niacine | 172 mg |
| Vitamine B6 | 19 mg |
| Artikelnummer |
275062 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8711400416378 |




