€ 21,00 incl.btw
€19,27 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Sportlife Boost
Heb je even een boost nodig? Sportlife boost energy mints zijn suikervrije mints met een frisse smaak. En om jou die boost te geven om door te gaan bevat het mintje ook cafeïne en vitamine B6. Vitamine B6 ondersteunt jouw energieniveau. Bij het sporten, op het werk, op school, op de fiets of tijdens een lange autorit: met Sportlife boost energy mints geef jij jezelf een boost én een frisse adem. De mints zitten in een handig hersluitbaar blikje dat je overal mee naar toe neemt. Voordelig Sportlife boost energy mints kopen doe je bij online snoepgroothandel Compliment.nl. Je koopt Sportlife boost energy mints per 12 blikjes van 35 gram (50 mints per blikje). Ook verkrijgbaar in Sportlife gums!Ingrediënten: zoetstoffen (sorbitol, acesulfaam-K), cafeïne, pepermuntolie, menthol, pyridoxinehydrochloride.
Overmatig gebruik kan een laxerend effect hebben. Bevat cafeïne. Niet aanbevolen voor kinderen en zwangere vrouwen. (Cafeïne: 1920 mg/100g). 2 mintjes bevatten 15% van de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid vitamine B6 en 27mg cafeïne (+/- 1/3 kopje koffie).
| Voedingswaarden | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 994 kJ/239 kcal |
| Vet | 0,5 g |
| Waarvan verzadigd vet | 0,5 g |
| Koolhydraten | 94 g |
| Waarvan suikers | 0 |
| Waarvan polyolen | 94 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,01 g |
| Vitamine B6 | 19 mg |
| Artikelnummer |
275063 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8711400416361 |




