€ 14,79 incl.btw
€13,57 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Water, sinaasappelsap uit concentraat 11%, voedingszuur: citroenzuur, zuurteregelaar: natriumcitraat, aroma, zoetstoffen: acesulfaam-K, sucralose, steviol glycosiden, stabilisators: E412, E415, conserveermiddel: kaliumsorbaat, antioxidant: ascorbinezuur, kleurstoffen E160a en E160e.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 4.3 kJ (1 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0.2 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
10200 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
170 |
| Breedte |
170 |
| Hoogte |
300 |
| EAN code |
87338645 |







