€ 14,79 incl.btw
€13,57 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Glucose-fructosestroop (44%), water, vruchtensap uit concentraat 15% (appelsap 8%, aardbeiensap 4%, vlierbessensap 3%), voedingszuur: citroenzuur, natuurlijk aroma, zoetstoffen: acesulfaam-K, sucralose, steviol glycosiden, conserveermiddel: kaliumsorbaat, antioxidant: ascorbinezuur.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Milliliter |
|---|---|
| Energie | 117 kJ (28 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 6.9 g |
| waarvan suikers | 6.8 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
9613 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
87222883 |







