€ 10,29 incl.btw
€9,44 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Gedehydrateerde aardappelen, zonnebloemolie, TARWEMEEL, maïsmeel, rijstbloem, paprikakruiderij (suiker, paprikapoeder, smaakversterkers {mononatriumglutamaat, natriumguanylaat, dinatriuminosinaat}, dextrose, gistpoeder, uienpoeder, zout, gegranuleerde bouillon {zout, gehydrolyseerd plantaardig eiwit, zonnebloemolie}, aroma's, knoflookpoeder, kleurstof {paprika-extract}, voedingszuur {citroenzuur}, zoet weipoeder {MELK}), maltodextrine, emulgator (E471), zout, kleurstof (annatto norbixine).
Allergenen: Bevat tarwe, gluten en melk.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Zout | 1.4 g |
| Energie | 2164 kJ (518 kcal) |
| Eiwitten | 6.4 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| Vet | 29 g |
| waarvan verzadigd | 2.7 g |
| Voedingsvezel | 3.8 g |
| waarvan suikers | 3.7 g |
| Artikelnummer |
529229 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
5053990161614 |





