€ 10,29 incl.btw
€9,44 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Gedehydrateerde aardappelen, plantaardige oliën (zonnebloem, maïs), rijstbloem, TARWEZETMEEL, maïsmeel, emulgator (E471), maltodextrine, zout, gistextract, gistpoeder, kleurstof (annatto)
Allergenen: Tarwe en Glutenbevattende Granen.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2153 kJ (514 kcal) |
| Vet | 33 g |
| waarvan verzadigd | 3.6 g |
| Koolhydraten | 51 g |
| waarvan suikers | 1.2 g |
| Voedingsvezel | 2.7 g |
| Eiwitten | 4 g |
| Zout | 1.3 g |
| Artikelnummer |
529230 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
5053990107476 |




