€ 24,50 incl.btw
€22,48 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Suiker, TARWEBLOEM, palmolie, sheavet, koolzaadolie, magere MELKPOEDER, magere cacaopoeder 2 %, TARWEZETMEEL, lactose (van MELK), weipoeder (van MELK), glucose-fructosestroop, MELKVET, emulgatoren (SOJALECITHINE, E492, zonnebloemlecithine), rijsmiddelen (kaliumcarbonaten, ammoniumcarbonaten, natriumcarbonaten), zout, aroma's.
Allergenen: bevat melk, soja, tarwe, gluten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2132 kJ (509 kcal) |
| Vet | 25 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 66 g |
| waarvan suikers | 49 g |
| Voedingsvezel | 1.6 g |
| Eiwitten | 4.6 g |
| Zout | 0.49 g |
| Artikelnummer |
75616 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
10 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7622300489397 |








