€ 12,50 incl.btw
€11,47 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €12,25 |
| 7 - 99 | 4% | €12,00 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De oreo's mini's zijn unieke koekjes met een overheerlijke vanille cremevulling alleen dan in het klein. Oreo is al meer dan 100 jaar heel populair, net zoals deze smaakvolle oreo's. De oreo's zijn ideaal voor onderweg of om uit te delen. Bovendien kan jij deze koekjes ook gebruiken voor jouw oreo taart! In 1 doos zitten 8 mini's verpakte oreo's.
Ingrediënten: TARWEBLOEM, suiker, palmolie, koolzaadolie, magere cacaopoeder 4,3%, TARWEZETMEEL, glucose-fructosestroop, rijsmiddelen (ammoniumcarbonaten, kaliumcarbonaten, natriumcarbonaten), zout, emulgator (SOJALECITHINEN), zuurteregelaar (natriumhydroxide), aroma
Allergenen: Soja, Tarwe en Glutenbevattende Granen. Kan ook melk bevatten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1998 kJ (476 kcal) |
| Vet | 20 g |
| waarvan verzadigd | 5.4 g |
| Koolhydraten | 68 g |
| waarvan suikers | 37 g |
| Voedingsvezel | 3 g |
| Eiwitten | 5.1 g |
| Zout | 0.73 g |
| Artikelnummer |
75613 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
8 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7622210265845 |





