€ 7,50 incl.btw
€6,20 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs incl. btw |
|---|---|---|
| 2% korting | 3 | €7,36 |
| 5% korting | 5 | €7,13 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: water, komkommer, knolselderij, wortel, paprika, azijnzuur, zout, suiker, citroenzuur: E330, aroma, kunstmatige zoetstof (sacharine): E954
Allergenen: Kan selderij wortel bevatten
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 81 kJ (19 kcal) |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.13 g |
| waarvan onverzadigd | 0.37 g |
| Koolhydraten | 3.6 g |
| waarvan suikers | 3.0 g |
| Voedingsvezel | 1.4 g |
| Eiwitten | 0.6 g |
| Zout | 1.2 g |
| Artikelnummer |
60121 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8713282001444 |




