€ 6,00 incl.btw
€5,50 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% korting | 3 | €5,88 €5,39 |
| 5% korting | 5 | €5,70 €5,23 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: augurken, water, azijnzuur, zout, suiker, calcium, gherkinol aroma, dillkruid aroma, kunstmatige zoetstof (sacharine): E954, kleurstof (riboflavine): E101, opgiet groente: (MOSTERDzaad, ui, dille, paprika)
Allergenen: Bevat mosterd
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 65 kJ (15 kcal) |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.12 g |
| waarvan onverzadigd | 0.38 g |
| Koolhydraten | 3.2 g |
| waarvan suikers | 1.9 g |
| Voedingsvezel | 1.0 g |
| Eiwitten | 0.6 g |
| Zout | 1.3 g |
| Artikelnummer |
60122 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8713282000126 |




