€ 33,01 incl.btw
€30,28 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €32,35 |
| 7 - 99 | 4% | €31,68 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Suiker, palmolie, weipoeder (van MELK), cacaoboter, magere MELKPOEDER, cacaomassa, MELKVET, emulgatoren (SOJALECITHINE, zonnebloemlecithine), dextrose, aroma's, HAZELNOOTPASTA, gedroogde aardbeien (0,2%), maltodextrine, voedingszuur (citroenzuur) Kan andere noten en tarwe bevatten.
Voedingswaarden
| Soort | per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2304 kJ (552 kcal) |
| Vet | 34 g |
| waarvan verzadigd | 19 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| waarvan suikers | 56 g |
| Voedingsvezel | 0.9 g |
| Eiwitten | 4.6 g |
| Zout | 0.47 g |
| Artikelnummer |
75699 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
22 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
233 |
| Breedte |
197 |
| Hoogte |
82 |
| EAN code |
7622210759733 |








