€ 34,99 incl.btw
€32,10 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Suiker, cacaoboter, magere MELKPOEDER, cacaomassa, weipoeder (MELK), MELKVET, emulgator (SOJALECITHINEN), HAZELNOOTPASTA, aroma. Cacao: ten minste 30 %.Kan andere noten en tarwe bevatten.
Allergie-informatie
Bevat: melk, hazelnoot, soja, noten. Kan bevatten: tarwe, glutenbevattende granenVoedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 2221 kJ (532 kcal) |
| Vet | 29 g |
| waarvan verzadigd | 17 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| Voedingsvezel | 1.8 g |
| waarvan suikers | 59 g |
| Eiwitten | 6.1 g |
| Zout | 0.27 g |
| Artikelnummer |
50102 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7622210656605 |

