€ 25,00 incl.btw
€22,94 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €24,50 |
| 7 - 99 | 4% | €24,00 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Zoetstoffen (xylitol, sorbitol, erytritol, aspartaam, acesulfaam-K, sucralose), gombasis, vruchtensappen (aardbei, mandarijn)(3%), stabilisator (glycerol), voedingszuren (citroenzuur, wijnsteenzuur, appelzuur), aroma's, kokosvet, verdikkingsmiddel (arabische gom), emulgatoren (SOJALECITHINE, sucrose-esters van vetzuren), gelatine, kleurstoffen (karmijn, bèta-caroteen), antioxidant (E321).
Allergenen: Soja
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 606 kJ (145 kcal) |
| Vet | 0.4 g |
| waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 59 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| waarvan polyolen | 59 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
224710 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
20 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8003440965498 |






