€ 20,49 incl.btw
€18,80 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 4% korting | 4 | €19,67 €18,05 |
| 8% korting | 8 | €18,86 €17,30 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, vruchtensappen (aardbei, sinaasappel, citroen) (2%), kokosolie, voedingszuur (citroenzuur), zetmeel, cacaoboter, aroma's, maltodextrine, verdikkingsmiddelen (gellangom, cellulosegom, arabische gom), emulgator (sucrose-esters van vetzuren), glansmiddel (carnaubawas), kleurstoffen (bèta-caroteen, bietenrood).
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1648 kJ (388 kcal) |
| Vet | 1.9 g |
| waarvan verzadigd | 1.7 g |
| Koolhydraten | 92 g |
| waarvan suikers | 69 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.1 g |
| Artikelnummer |
225191 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
40 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8723400775645 |


