€ 10,50 incl.btw
€9,63 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2% korting | 3 | €10,29 €9,44 |
| 5% korting | 6 | €9,97 €9,15 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: suiker, gemodificeerd aardappelzetmeel, geleermiddel (sorbitolen), glansmiddel (stearinezuur), natuurlijk muntaroma, antiklontermiddel (magnesiumstearaat)
Voedingswaarden Wilhelmina pepermunt
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 400 kcal (1700 kJ) |
| Vet | 0.6 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| waarvan suikers | 99 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
| Artikelnummer |
442203 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
200 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8710559506220 |





