€ 20,00 incl.btw
€18,35 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €19,60 |
| 7 - 99 | 4% | €19,20 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Venco boerderijdrop zijn stevige dropjes met een zoute dropsmaak. Al jaren volgens vertrouwd recept gemaakt. Waarom zou je iet veranderen dat goed is? De dropsmaak blijft lekker lang in je mand. Zoals de naam al doet vermoeden, hebben de dropjes vormen van dingen en dieren die je op de boerderij tegenkomt. Zo zijn er dropjes in de vorm van een trekker (of tractor), een varken en een boerderij. Venco boerderijdrop is glutenvrij. De zakjes zijn ideaal voor de verkoop in jouw snoepwinkel, sportkantine, of in de snoepautomaat of vendingmachine. Voordelig Venco boerderijdrop kopen doe je natuurlijk bij online snoepgroothandel Compliment.nl. Je koopt Venco boerderijdrop per doos met 12 zakken van 173 gram.
Ingrediënten: suiker, gemodificeerd zetmeel, glucosestroop, gelatine (SULFIET), salmiakzout 5,3%, melado, zoethoutwortelextract 3,5%, zetmeel, plantaardige oliën (kokos, koolzaad), anijsolie, glansmiddel (bijenwas).
Allergenen: bevat sulfieten.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1374 kJ (325 kcal) |
| Vet | 0.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 71 g |
| waarvan suikers | 42 g |
| Eiwitten | 10 g |
| Zout | 0.26 g |
| Artikelnummer |
493100 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8714200208310 |




