€ 17,51 incl.btw
€16,06 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Ingrediënten: Suiker, antiklontermiddel E341.
Voedingswaarden
| Soort | Per 100 Gram |
|---|---|
| Energie | 1685 kJ (396 kcal) |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 99 g |
| waarvan suikers | 99 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
| Artikelnummer |
55199 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710437029254 |





