€ 69,00 incl.btw
€63,30 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €67,62 |
| 7 - 99 | 4% | €66,24 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup Chinese kip, een kippensoep met een intense kruidige smaak. In deze cup-a-soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 120 kJ / 29 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.1 g |
| koolhydraten | 5.6 g |
| koolhydraten wv. suikers | 0.7 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 0.8 g |
| zout | 0.97 g |
| verpakking bevat | 40 porties |
Fsoepen
| Artikelnummer |
39027 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
4 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710447944714 |

