€ 52,00 incl.btw
€47,71 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 3% korting | 2 | €50,45 €46,28 |
| 6% korting | 4 | €48,89 €44,85 |
| 9% korting | 6 | €47,33 €43,42 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (onbereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 214 kJ / 51 kcal |
| vetten | 1.6 g |
| vetten wv. verzadigde vetten0.4 | g |
| koolhydraten | 6.9 g |
| koolhydraten wv. suikers | 4.4 g |
| voedingsvezels | 0.6 g |
| eiwitten | 1.9 g |
| zout | 0.61 g |
| verpakking bevat | 3 porties |
Allergenen:
- Bevat: Ei
- Bevat: Gerst
- Bevat: Gluten
- Bevat: Tarwe
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Selderij
- Bevat mogelijk: Soja
| Artikelnummer |
25036 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522674543 |

