€ 26,00 incl.btw
€23,85 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 3% korting | 2 | €25,21 €23,13 |
| 6% korting | 4 | €24,44 €22,42 |
| 9% korting | 6 | €23,65 €21,70 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
| Per 100 ml (onbereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 271 kJ / 65 kcal |
| vetten | 4.2 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 1.7 g |
| koolhydraten | 4.7 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.6 g |
| voedingvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 1.9 g |
| zout | 0.7 g |
| verpakking bevat | 3 porties |
Allergenen:
- Bevat: Ei
- Bevat: selderij
- Bevat: Tarwe
- Bevat mosterd
| Artikelnummer |
25039 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522675045 |

