€ 26,00 incl.btw
€23,85 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €25,48 |
| 7 - 99 | 4% | €24,96 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Deze stevige groentesoep wordt niet voor niets stevig genoemd. Er zit gewoon heel veel in. Zo is deze rijkgevulde groentesoep aangevuld met soepballen, vermicelli en flink veel verschillende soorten groenten, zoals wortel en prei. Er zit 50 gram groenten in de soep per kom. Er zitten 6 blikken à 0.8 liter in een tray.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (onbereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 113 kJ / 27 kcal |
| vetten | 0.8 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.3 g |
| koolhydraten | 3.3 g |
| koolhydraten wv. suikers | 0.7 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 1.5 g |
| zout | 0.67 g |
| verpakking bevat | 3 porties |
Ingrediënten: Water, groenten^1 20% (wortel, prei, ui, tomaat, SELDERIJ), soepballen 5,3% (varkensvlees^2, rundvlees^2, water, zetmeel, zout, peper, koriander, nootmuskaatextract), vermicelli 1,2% (harde TARWEGRIES, EI-EIWIT), gemodificeerd zetmeel, SELDERIJBLAD, zout, gistextract, peterselie, laurierblad, aroma, peterseliewortel
Allergenen:
- Bevat: Gluten
- Bevat: Selderij
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Soja
| Artikelnummer |
25033 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522674833 |

