€ 27,50 incl.btw
€25,23 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €26,95 |
| 7 - 99 | 4% | €26,40 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Deze stevige goulashsoep wordt niet voor niets stevige goulashsoep genoemd. Er zit gewoon heel veel in. Zo wordt deze stevige goulashsoep aangevuld met pastaschelpjes, rundvlees, paprika en flink wat heerlijke tomaten. Er zit 80 gram groente in de soep per kom. Er zitten 6 blikken à 0.8 liter in een tray.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (onbereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 203 kJ / 48 kcal |
| vetten | 1.6 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.2 g |
| koolhydraten | 6 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.6 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 2 g |
| zout | 0.7 g |
| verpakking bevat | 3 porties |
Ingrediënten: Water, groenten¹ 33% (tomaat¹ 23%, paprika, ui 2,7%), rundvlees˛ 4,4%, aardappel, gemodificeerd zetmeel, TARWEBLOEM, pastaschelpjes 1,4% (harde TARWEGRIES, EI-EIWIT), raapzaadolie, suiker, zout, gistextract (bevat GERST), aroma (bevat MELK), specerijen (koriander, karwijzaad, komijn), fructose, knoflook, maltodextrine, witte wijnextract, balsamicoazijn (wijnazijn, druivenmost).
Allergenen:
- Bevat: Ei
- Bevat: Melk
- Bevat: Tarwe
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Selderij
- Bevat mogelijk: Soja
| Artikelnummer |
63424 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522674949 |

