€ 54,50 incl.btw
€50,00 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €53,41 |
| 7 - 99 | 4% | €52,32 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De stevige erwtensoep wordt niet voor niets stevig genoemd. Er zit gewoon heel veel in. Zo is deze rijk gevuld Hollandse erwtensoep aangevuld met de enige echte Unox rookworst, lekker veel erwten, wortel en selderij. Er zit 100 gram groenten in de soep per kom. Er zitten 12 blikken à 0.8 liter in een tray.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (onbereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 362 kJ / 87 kcal |
| vetten | 3.8 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.8 g |
| koolhydraten | 7 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.4 g |
| voedingsvezels | 2.6 g |
| eiwitten | 4.7 g |
| zout | 0.73 g |
| verpakking bevat | 3 porties |
Ingrediënten: Groenten 67,6% (erwt¹ 56%, wortel¹, prei¹, ui¹, BLADSELDERIJ), water, rookworst² 11% (varkensvlees 81%, varkensseparat orvlees 9%, water, varkensvet, zout, dextrose, suiker, varkenscollageen, houtrook, aroma, conserveermiddel E250), aardappel, raapzaadolie, gemodificeerd maïszetmeel, zout, gistextract (bevat GERST), fructose, rookaroma, aroma, specerijen (SELDERIJZAAD, peterseliewortel¹), laurierblad, witte wijnextract, balsamicoazijn (wijnazijn, druivenmost).
Allergenen:
- Bevat: Gluten
- Bevat: Selderij
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Soja
| Artikelnummer |
25030 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522674666 |

