€ 26,00 incl.btw
€23,85 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs incl. btw |
|---|---|---|
| 3% korting | 2 | €25,21 |
| 6% korting | 4 | €24,44 |
| 9% korting | 6 | €23,65 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (onbereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 186 kJ / 45 kcal |
| vetten | 2.3 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.2 g |
| koolhydraten | 4 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.1 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 1.8 g |
| zout | 0.75 g |
| verpakking bevat | 3 porties |
Allergenen:
- Bevat: Gluten
- Bevat: Melk
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Selderij
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
25032 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522675144 |

