€ 27,50 incl.btw
€25,23 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €26,95 |
| 7 - 99 | 4% | €26,40 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De stevige bruine bonensoep wordt niet voor niets stevig genoemd. Er zit gewoon heel veel in. Zo wordt deze volle bruine bonensoep aangevuld met flink wat bruine bonen, tomaten en prei. En bij die groenten hoort natuurlijk alleen de enige echte Unoxrookworst. Er zitten 6 blikken à 0.8 liter in een tray.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (onbereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 316 kJ / 75 kcal |
| vetten | 2 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.6 g |
| koolhydraten | 8.2 g |
| koolhydraten wv. suikers | 0.7 g |
| voedingsvezels | 3.4 g |
| eiwitten | 4.5 g |
| zout | 0.75 g |
| verpakking bevat | 3 porties |
Ingrediënten: Bruine bonen 53%, water, groenten 11,3% (tomaat¹, wortel¹ 2,6%, ui¹, prei¹, SELDERIJ 1,3%), rookworst 4,6% (varkensvlees˛ 79%, varkensseparatorvlees˛ 11%, varkensvet˛, zout, varkenscollageen, dextrose, suiker, houtrook, aroma, conserveermiddel E250), aardappel, gemodificeerd maïszetmeel, spekreepjes 1% (varkensvlees˛, water, zout, conserveermiddel (E252, E250)), zout, gistextract (bevat GERST), aroma (bevat TARWE, MELK, SELDERIJ, MOSTERD), groentesapconcentraat (SELDERIJ, wortel, prei, ui), fructose, gekarameliseerde suiker, witte wijnextract, balsamicoazijn (wijnazijn, druivenmost).
Allergenen:
- Bevat: Gluten
- Bevat: Melk
- Bevat: Mosterd
- Bevat: Selderij
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Soja
| Artikelnummer |
25029 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522674796 |

