€ 52,00 incl.btw
€47,71 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs incl. btw |
|---|---|---|
| 3% korting | 2 | €50,45 |
| 6% korting | 4 | €48,89 |
| 9% korting | 6 | €47,33 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (onbereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 118 kJ / 28 kcal |
| vetten | 0.8 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.3 g |
| koolhydraten | 2.8 g |
| koolhydraten wv. suikers | <0.5 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 2.3 g |
| zout | 0.82 g |
| verpakking bevat | 3 porties |
Allergenen:
- Bevat: Ei
- Bevat: Gluten
- Bevat: Tarwe
| Artikelnummer |
25034 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522674710 |

