€ 69,00 incl.btw
€63,30 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 156 kJ / 37 kcal |
| vetten | 1.6 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.9 g |
| koolhydraten | 5 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.3 g |
| eiwitten | 0.5 g |
| zout | 0.85 g |
| verpakking bevat | 40 porties |
Allergenen:
- Bevat: Ei
- Bevat: Selderij
- Bevat: Melk
- Bevat: Gluten
| Artikelnummer |
39072 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
4 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710447944592 |

