€ 69,00 incl.btw
€63,30 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 157 kJ / 37 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.2 g |
| koolhydraten | 7.5 g |
| koolhydraten wv. suikers | 4.4 g |
| voedingsvezels | 0.7 g |
| eiwitten | 0.9 g |
| zout | 1.1 g |
| verpakking bevat | 40 porties |
| Artikelnummer |
39055 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
4 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710447944615 |

