€ 69,00 incl.btw
€63,30 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 185 kJ / 44 kcal |
| vetten | 2.0 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 1.1 g |
| koolhydraten | 5.9 g |
| koolhydraten wv. suikers | 0.9 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 0.6 g |
| zout | 1 g |
| verpakking bevat | 40 porties |
Allergenen:
- Bevat: Selderij
- Bevat: Tarwe
- Bevat: Melk
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
39039 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
4 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710447943809 |
| Kilojoules |
0,00 |
| ENER_K14 |
0,00 |
| Vet |
0,00 |
| Verzadigde vetten |
0,00 |
| Koolhydraat |
0,00 |
| Suiker |
0,00 |
| Eiwit |
0,00 |
| Zout |
0,00 |
| Vezel |
0,00 |
| EENHP |
0,00 |

