€11.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
De crème de la crème, een tomaten crème soep met duurzaam geteelde tomaten! Onze boeren verbouwen de beste tomaten duurzaam. We drogen deze tomaten zorgvuldig en voegen de juiste hoeveelheid kruiden toe voor de lekkerste smaak. In deze Cup-a-Soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen. Het is daarnaast voorzien van het Ik-kies-bewust-logo en is geschikt voor vegetariërs. Bevat 21 zakjes. 1 zakje is goed voor één mok soep.
Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 148 kJ / 35 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.2 g |
| koolhydraten | 6.6 g |
| koolhydraten wv. suikers | 3.8 g |
| voedingsvezels | 0.6 g |
| eiwitten | 0.9 g |
| zout | 0.74 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Tomaat¹ 34%, aardappelzetmeel, suiker, gejodeerd zout, MELKWEI, maltodextrine, gistextract, palmvet, MELKSUIKER, TARWEBLOEM, zout, mineraalzout (kalium), kruiden¹ 0,6% (basilicum 0,4%, oregano), aroma, peterseliewortel¹. Kan ei, soja, selderij, mosterd bevatten. ¹ op duurzame wijze geteeld.
Allergenen:
- Bevat: Melk
- Bevat: Gluten
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Selderij
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
63518 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522791110 |




