€ 69,00 incl.btw
€63,30 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 179 kJ / 43 kcal |
| vetten | 1.2 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.6 g |
| koolhydraten | 6.8 g |
| koolhydraten wv. suikers | 2.8 g |
| eiwitten | 6.8 g |
| zout | 0.83 g |
| verpakking bevat | 40 porties |
| Artikelnummer |
39038 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
4 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710447944622 |
| Kilojoules |
0,00 |
| ENER_K14 |
0,00 |
| Vet |
0,00 |
| Verzadigde vetten |
0,00 |
| Koolhydraat |
0,00 |
| Suiker |
0,00 |
| Eiwit |
0,00 |
| Zout |
0,00 |
| Vezel |
0,00 |
| EENHP |
0,00 |

