€ 69,00 incl.btw
€63,30 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €67,62 |
| 7 - 99 | 4% | €66,24 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup kippensoep, kiplekker. In deze cup-a-soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 105 kJ / 25 kcal |
| vetten | <0.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.1 g |
| koolhydraten | 4.2 g |
| koolhydraten wv. suikers | 0.6 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 1 g |
| zout | 0.94 g |
| verpakking bevat | 40 porties |
Ingrediënten: Deegwaar 27% (durum tarwegries), groenten (taugé 5,3%, wortel, savooienkool, ui), gemodificeerd aardappelzetmeel, maltodextrine, zout, pannenkoekreepjes 8% (tarwemeel, ei, aardappelzetmeel, zout, magere melk, melkwei, aroma), aroma (bevat ei, tarwe, gerst), dextrose, kippenvlees 1,5%, palmvet, smaakversterker (E621, E627, E631), verdikkingsmiddel E415, gerstmoutextract, kleurstof E101, antioxidant E392. E = door EG goedgekeurde hulpstof.
Allergenen:
- Bevat: Melk
- Bevat: Mosterd
| Artikelnummer |
39037 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
4 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710447943724 |
| Kilojoules |
0,00 |
| ENER_K14 |
0,00 |
| Vet |
0,00 |
| Verzadigde vetten |
0,00 |
| Koolhydraat |
0,00 |
| Suiker |
0,00 |
| Eiwit |
0,00 |
| Zout |
0,00 |
| Vezel |
0,00 |
| EENHP |
0,00 |

