€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Goedkope Koninginnensoep van Cup-a-Soup koop je voordelig bij online groothandel Compliment.nl. Deze Cup-a-Soup verkopen wij in een doos met 21 zakjes van 175 ml. Deze Koninginnensoep van Cup-a-Soup bevat geen kunstmatige kleurstoffen, conserveermiddelen of kunstmatige kleurstoffen. Dat maakt deze Cup-a-Soup niet alleen erg voordelig maar ook erg voordelig.
Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 329 kJ / 79 kcal |
| vetten | 3.5 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 1.9 g |
| koolhydraten | 9.5 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.4 g |
| eiwitten | 1.8 g |
| zout | 1.5 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, croutons 15% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist, raapzaadolie), palmolie, antioxidant: rozemarijnextract), palmvet, glucosestroop, groenten¹ (erwt 4,4%, wortel 3,3%, ui 1,1%), gejodeerd zout, gistextract, aroma, zout, kippenvlees 1,6% (kippenvlees, zout, antioxidant: rozemarijnextract), suiker, MELKEIWITTEN, kippenvet (kippenvet, antioxidant: rozemarijnextract), geconcentreerd groentensap¹ (KNOLSELDERIJ, ui, wortel, prei), specerijen (lavaswortel¹, kurkuma¹, peper), kruiden¹ (bieslook, BLADSELDERIJ), citroensappoeder (maltodextrine, citroensap), zonnebloemolie. Kan ei, mosterd, soja bevatten. ¹ op duurzame wijze geteeld.
Allergenen:
- Bevat: Melk
- Bevat: Gluten
- Bevat: Selderij
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Ei
| Artikelnummer |
8568 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522791561 |

