€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup Kip is een populaire smaak in het online assortiment van groothandel Compliment.nl. Deze Cup-a-Soup kip bevat geen kleurstoffen en alleen natuurlijke smaakversterkers. Ook bevat het geen conserveermiddelen en daarmee is het een verantwoordtussendoortje. De Cup-a-Soup verkopen in een doos met 21 zakjes.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 193kJ / 46 kcal |
| vetten | 0.7 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.4 g |
| koolhydraten | 8.2 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.4 g |
| Voedingsvezel | 0.5 g |
| eiwitten | 1.2 g |
| zout | 1.7 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Deegwaar 24% (TARWEBLOEM, harde TARWEGRIES, zout), aardappelzetmeel, glucosestroop, zout, aroma, wortel 6,4%, suiker, palmvet, gistextract, kippenvlees 2,3%, prei, specerijen (kurkuma, peterseliewortel), ui, kippenvet 0,2%, BLADSELDERIJ, antioxidant (E307, E304, E392).Kan melk, ei, mosterd bevatten.
Allergenen:
- Bevat: Tarwe
- Bevat: Selderij
- Bevat: Gluten
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Ei
| Artikelnummer |
8566 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908977169 |




