€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Niet de populairste maar wel een heerlijke en krachtige oppepper om 4 uur. De Cup-a-Soup Hongaarse Goulash is een heerlijke, krachtige soep waar geen smaakversterkers of kunstmatige kleurstoffen aan zijn toegevoegd. Bij online groothandel verkopen wij de Cup-a-Soup tegen een scherpe prijs en in een doos met 21 zakjes. Eén zakje Cup-a-Soup is 175 ml.
Uitgebreide productinformatie
| Per 100 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 236 kJ / 56 kcal |
| vetten | 1.1 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.4 g |
| koolhydraten | 9.5 g |
| koolhydraten wv. suikers | 2.1 g |
| Voedingsvezel | 0.9 g |
| eiwitten | 1.8 g |
| zout | 1.3 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, deegwaar 11% (harde TARWEGRIES, zout), tomatenpuree¹ 10%, aardappel¹, croutons 8,4% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist, raapzaadolie), palmolie, antioxidant: rozemarijnextract), aroma, zout, paprikapoeder¹ 3,9%, suiker, maltodextrine, gistextract, rundvleesgranulaat 2% (rundvlees, zout, maltodextrine, gedroogd EI-EIWIT), maïsolie, rode paprika¹ 1,7%, gejodeerd zout, MELKWEI, ui¹ 1 ,2%, mineraalzout (kalium), rundvleesextract 0,9%, MELKSUIKER, geconcentreerd groentensap¹ (KNOLSELDERIJ, wortel 0,1%, prei, ui), TARWEBLOEM, knoflookpoeder¹, peterselie¹ 0,2%, witte wijnextract, rookaroma, peterseliewortel¹. Kan soja, mosterd bevatten. ¹ op duurzame wijze geteeld.
Allergenen:
- Bevat: Selderij
- Bevat: Gluten
- Bevat: Ei
- Bevat: Melk
- Bevat mogelijk: Soja
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
8563 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908927676 |

