€ 11,50 incl.btw
€10,55 excl.btw
| Hoeveelheid | Korting | Verlaagde prijs |
| 3 - 6 | 2% | €11,27 |
| 7 - 99 | 4% | €11,04 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Proef de liefde voor groente in Cup-a-Soep groente. In deze cup-a-soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.
Uitgebreide productinformatie
| Per 140 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 201 kJ /48 kcal |
| vetten | 1.2 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.5 g |
| koolhydraten | 8.1 g |
| koolhydraten wv. suikers | 3.2 g |
| voedingsvezels | <0.5 g |
| eiwitten | 0.9 g |
| zout | 1.0 g |
| verpakking bevat | 24 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, deegwaar 17% (harde TARWEGRIES, zout), gedroogde glucosestroop, groenten 16% (ui, wortel, erwt, KNOLSELDERIJ, prei, rode paprika), croutons 10% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist, raapzaadolie), palmolie, antioxidant: rozemarijnextract), zout, palmvet, suiker, aroma, gistextract, peterselie, kurkuma, peper, nootmuskaat. Kan melk, ei, mosterd bevatten.
Allergenen:
- Bevat: Gluten
- Bevat: Selderij
- Bevat: Tarwe
- Bevat mogelijk: Ei
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Mosterd
| Artikelnummer |
63434 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908967559 |

