€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup Franse ui is een heldere soep met intense smaak. In deze cup-a-soup variant zitten geen smaakversterkers en kunstmatige kleurstoffen.
Kenmerken:
- Vegetarisch

Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 195 kJ / 46 kcal |
| vetten | 0.9 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 0.5 g |
| koolhydraten | 7.6 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.4 g |
| eiwitten | 1.7 g |
| zout | 1.4 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Aardappelzetmeel, ui¹ 16%, pannenkoekreepjes 15% (TARWEBLOEM, EI, zetmeel, zout, magere MELK, MELKWEI, aroma), croutons 11% (witbrood (TARWEBLOEM, zout, gist), palmvet, gisthydrolysaat, MELKSUIKER, zout, MELKWEI, specerijen (bevat MOSTERD), gistextract, KAAS (Emmental), specerij, aroma, antioxidant: rozemarijnextract), zout, gistextract, glucosestroop, suiker, smeltkaas 2,7% (KAAS, MELKWEI), aroma's (bevat SELDERIJ), bieslook 1,4%, gekarameliseerde suikerstroop, knoflook, geconcentreerd uiensap, maltodextrine, witte wijnextract, zonnebloemolie. ¹ op duurzame wijze geteeld.
Allergenen:
- Bevat: Selderij
- Bevat: Gluten
- Bevat: Mosterd
- Bevat: Melk
- Bevat: Ei
| Artikelnummer |
8565 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710908927645 |

