€12.5
€8,99
incl.btw
€8,25 excl.btw
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 4.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cup-a-Soup erwt is niet alleen in de winter lekker, maar het hele jaar door. In deze Cup-a-Soup variant zitten geen smaakversterkers, kunstmatige kleurstoffen en conserveermiddelen.
Kenmerken:
- Vegetarisch

Uitgebreide productinformatie
| Per 175 ml (bereid product) | |
|---|---|
| energie kJ | 348 kJ / 82 kcal |
| vetten | 1.9 g |
| vetten wv. verzadigde vetten | 1.1 g |
| koolhydraten | 12 g |
| koolhydraten wv. suikers | 1.9 g |
| eiwitten | 2.8 g |
| zout | 1.7 g |
| verpakking bevat | 21 porties |
Ingrediënten: Erwt 36%, aardappelzetmeel, aardappel, palmvet, zout, prei 3%, glucosestroop, suiker, ui, gistextract, KNOLSELDERIJ 1,2%, tomatenpuree, BLADSELDERIJ, wortel 0,8%, tomaat, spinazie, aroma's, gekarameliseerde suikerstroop, maltodextrine, rookaroma, peterseliewortel. Kan gluten, melk, ei, mosterd bevatten.
Allergenen:
- Bevat: Selderij
- Bevat mogelijk: Gluten
- Bevat mogelijk: Mosterd
- Bevat mogelijk: Melk
- Bevat mogelijk: Ei
| Artikelnummer |
8560 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
21 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8710522792346 |




